Logo

PHUP HOLPONA Sp. z o.o.
ul. Amarantowa 20, 45-401 Opole
tel.: 77 45 55 960, gsm: 501 474 804

 
Logo

Skup ślimaków


Zapraszamy Państwa do współpracy z firmą Helixia - jedną z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie przetwórni ślimaka jadalnego Helix aspersa w Europie.


Specjalizujemy się w hodowli, dystrybucji i przetwórstwie ślimaków. Realizujemy projekty naukowo - badawcze. Opanowaliśmy europejskie rynki zbytu. Gwarantujemy skup ślimaków od współpracujących z nami hodowców.

Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm w tej branży w Polsce. Naszą misją stało się stworzenie modelowej fermy ślimaka i przetwórni na światowym poziomie. Udało się! Zostaliśmy docenieni na arenie międzynarodowej, pozyskaliśmy największe rynki zbytu, dzięki czemu eksportujemy dziesiątki ton ślimaków rocznie.

Współpraca z zagranicznymi kontrahentami nieustannie się rozwija, rośnie zapotrzebowanie na oferowane przez nas produkty, dlatego poszukujemy partnerów handlowych na polskim rynku. Przez lata z sukcesem prowadziliśmy szkolenia gwarantując hodowcom skup żywca, kompleksową obsługę i solidną opiekę w czasie współpracy. Efektem był nasz wspólny zysk w biznesie.

Współpraca z przyszłymi hodowcami to teraz nasz priorytet.

Szanowni Państwo!
Informujemy, że w naszej ofercie znajdują się wylęg oraz kokony Helix Aspersa Maxima w dowolnych ilościach. Zapewniamy 100% skuteczność wylęgu. Realizujemy również indywidualne zamówienia na wylęg i kokony Helix Aspersa Muller.  Zapraszamy do zakupów.

Przypominamy, że prowadzimy skup Helix Aspersa Maxima i Helix Aspersa Muller.
Kupujemy ślimaki odpowiednio przygotowane: czyste, w dobrej kondycji, wypróżnione, z niepokruszoną muszlą. W zależności od wagi dostarczonego materiału przyjmujemy podział na 2 klasy: I 14-24 g wywinięty oraz II 12-24 g wywinięty / niewywinięty.

Szczegółowych informacji na temat skupu udzielamy telefonicznie pod nr tel +48 501 474 804 (Robert)

UWAGA: W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na ślimaki skupimy również towar nie spełniający ściśle powyższych parametrów. Ponadto zaoferujemy Państwu atrakcyjne warunki sprzedaży.

Istnieje możliwość podpisania kontraktów długoterminowych, które zapewnią naszym hodowcom bezpieczeństwo i komfort hodowli niezależnie od panujących na rynku realiów cenowych w kolejnych sezonach.