Logo

PHUP HOLPONA Sp. z o.o.
ul. Amarantowa 20, 45-401 Opole
tel.: 77 45 55 960, gsm: 501 474 804

 
Logo

Spółka PHUP HOLPONA obecna jest na rynku od 1991 roku.


Nasza historia rozpoczęła się od niezwykłego wydarzenia jakim były działania zbrojne Iraku na Kuwejt. Wojna w Zatoce Perskiej zablokowała lotniska, a żołnierze Saddama Husaina rozpoczęli działania mające na celu pojmanie cudzoziemców, których kraje nie zaliczały się do przyjaciół Iraku.

W tym czasie przedstawiciel firmy „INTREXCO-HOLLAND” zaopatrujący kuwejckie wytwórnie pasz w koncentraty miał „szczęście” znaleźć się w zakładzie –agrokompleksie "Al Sahija", w którym pracował dr nauk weterynaryjnych Antoni Nabrdalik, założyciel a obecnie właściciel PHUP HOLPONA Sp. z o.o. Po wojnie, w wyniku tamtej znajomości w 1991 roku rozpoczęliśmy import holenderskich premiksów. Z czasem ze względów ekonomicznych przeniesiono produkcję do Polski. Wysoka jakość naszych produktów spowodowała, iż zyskiwaliśmy coraz więcej klientów oraz staliśmy się partnerem dla wielu dostawców zagranicznych.

Będąc partnerem firmy NOVUS EUROPE SA/NV wprowadziliśmy i zarejestrowaliśmy nowy produkt na polskim rynku, jakim był hydroksyanalog metioniny. Nasza współpraca z największymi wytwórniami pasz na terenie Polski dawała nam oprócz satysfakcji również możliwość pogłębiania wiedzy i ulepszania pracy całego zespołu.

Obecnie wyspecjalizowaliśmy się w dopasowaniu żywienia zwierząt do warunków hodowlanych i przez wszystkie lata istnienia naszej firmy nasze produkty nie stały się przedmiotem reklamacji ze strony klienta. Na stałe współpracujemy z kadrą naukową uznanych polskich uczelni, wspólnie opracowujemy receptury dla drobiu, indyków i trzody chlewnej. My korzystamy z aktualności naukowych a nasi profesorowie za naszym pośrednictwem mają szanse empirycznie wykorzystywać swoją wiedzę i najnowsze osiągnięcia w żywieniu zwierząt.

Obszarem działania naszej firmy jest cały kraj, zarówno duże wytwórnie, fermy jak i indywidualne, mniejsze gospodarstwa w regionie.

W ostatnich latach po wnikliwej analizie nasza firma otrzymała tytuł „SOLIDNEJ FIRMY”.

Naszym klientom zapewniamy produkty najwyższej jakości. Działalność naszej firmy oparta jest na zasadach HACCP Hazard Analysis and Critical Control Point i dostosowana jest do wymogów Unii Europejskiej.